Magáncég könyvelőt keres, kimagasló bérezéssel!!! (142 látta)

Budapest paskál u
2018-03-05

Magáncég, nagy gyakorlattal rendelkező könyvelőt keres, kimagasló bérezéssel!!

Amit kínálunk:

– A piaci átlagnál magasabb bérezés!
– Teljes munkaidős állás
– Megbecsülés
– Hosszútávu munkalehetőség

Feladatok

– teljes körű könyvelési- és összetett számviteli feladatok ellátása
– havi, negyedéves és éves zárásokban való közreműködés, egyeztetések
– éves beszámoló készítésében való közreműködés
– bankkivonat könyvelés ellenőrzése
– bejövő számlák számviteli szempontból történő vizsgálata, problémás számlák kezelése
– tárgyi eszközök kezelése, aktiválás, értékcsökkenés elszámolása, leltárak
– pénzügyi részleggel való teljes együttműködés

Elvárások

– mérlegképes könyvelő végzettség előny de nem feltétel
– hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
– naprakész számviteli ismeretek
– MS Office magabiztos ismerete
– csapatban való munkavégzés képessége

Egyedi lehetőség!!!!!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a zaszlosikftbudapest@gmail.com email címen lehet.

ÁLLÁS LEJÁRT