logisztikai ügyintéző (144 látta)

Cégünk teljes körű szállítmányozási feladatainak elvégzésére keresünk munkatársat, X. kerületi telephelyünkre.

Feladatok:

  • belföldi és nemzetközi fuvarok teljes körű lebonyolítása (közúti/légi/tengeri szállítások)
  • szállítási okmányok kiállítása, kezelése és naprakész adminisztrációja
  • szállítmányok nyomon követése, információáramlás biztosítása
  • sérült szállítmányokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, felmerült problémák kezelése
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, reklamációk lefolytatása
  • aktív részvétel a szállítmányozási folyamatok fejlesztésében
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office haladó szintű ismerete (kiemelten Excel)
  • nagyfokú precizitás, rugalmasság és önállóság a mindennapi munkavégzés során
  • proaktivitás és nyitottság a folyamatok fejlesztésére, változtatására

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, a nettó bérigény megjelölésével a didiertrans@freemail.hu email címre kérjük.

ÁLLÁS LEJÁRT