Logisztikai tervezőt keresünk (162 látta)

Logisztikai tervezőt keresünk – rendszerben gondolkodó, kreatív feladatmegoldó és figyelmet összepontosítani képes kolléga személyében!

Cégünk Bonyhádon található, profilunk a prémium kategóriás autók beltéri elemeinek gyártása. Olyan márkáknak szállítunk, mint a Bentley, Audi, Mercedes, Lamborghini vagy a Porsche.

Francia tulajdonú nagyvállalatként 3 bonyhádi telephelyen jelenleg közel 400 fővel dolgozunk együtt és egy 13 fős logisztikai csapatba várjuk az új munkatársunkat. (Ennyit a számokról.)

Akit mi keresünk:

  • felsőfokú műszaki, gazdasági vagy logisztikai végzettséggel rendelkezik
  • tud és szeretne is angolul kommunikálni
  • van már tapasztalata logisztikai folyamatok optimalizálásában, tervezésében
  • csúcson vannak az Excel ismeretei (képletek és Pivot tábla is kisujjból megy)
  • kellően rugalmas ahhoz, hogy alkalmazkodni tudjon a vevői megrendelések esetleges változásaihoz
  • rendelkezik vezetői vénával – projektvezetés kapcsán
  • prio, ha valaki már dolgozott autóiparban és használt SAP-t

Feladatok:

  • optimalizálni a logisztikai folyamatokat (in-/outbound, belső)
  • az optimalizálásra vonatkozó intézkedési terv kidolgozása és nyomon követése
  • raktárkészletek csökkentése
  • forgási sebesség növelése a komplett ellátási lánc finomításával
  • kimutatások, elemzések és beszámolók készítése
  • a logisztikai vezető munkájának támogatása
  • logisztikai projektek vezetése

Ezzel várjuk az új munkatársunkat:

  • az autóipari szépségei
  • pezsgő vállalati közeg
  • kreativitást és gondolkodást igénylő munka
  • korlátlan kávémennyiség
  • céges gép és mobiltelefon
  • munkába járás támogatása
  • megegyezés szerinti motiváló bérezés
  • heti 40 órás munkavégzés rugalmas munkarendben
  • határozatlan idejű munkaszerződés

Jelentkezz e-mailben egy önéletrajz küldésével az info@schaefer-oesterle.hu címen, ha szimpatikusnak találod a pozíciót. Dóra a HR osztályról minden jelentkezővel felveszi a kapcsolatot.

ÁLLÁS LEJÁRT