Logisztikai munkatárs (47 látta)

A Flotta Business Car Kft. csapata

Logisztikai munkatárs

munkakörbe munkatársat keres, budapesti telephelyére.

Budapesti központi irodával, országos szerviz hálózatot működtető Flotta Business Car Kft. 2014 óta van jelen Magyarországon az autókölcsönző és flottakezelő cégek területén,   100%-ban magyar tulajdonosi körrel. A folyamatosan bővülő és megújuló gépjárműpark személyautók, mini buszok, tehergépjárművek széles választékát kínálja. Cégünk egész Magyarország területén biztosít gépjárműveket cégeknek és magánszemélyeknek egyaránt eseti, középtávú és tartós bérletre. A Flotta Business Car Kft. szolgáltatása komplex, kiterjed a flottakezelést megelőző tanácsadástól kezdődően a gépjárművek beszerzésén, finanszírozásán, teljes körű üzemeltetésén át a futamidő végi értékesítésig.

A következő feladatokat fogjuk Rád bízni:

– Gépjárművek telephelyek – ügyfelek közötti mozgatása

– Gépjárművek átadása – átvétele ügyfelektől, a gépjárművek állapotának ellenőrzése

– Gépjárművek esetleges sérüléseinek dokumentálása, javítások kezdeményezése

– Gépjárművek átadásra történő felkészítése

– Folyamatos együttműködés a szerviz asszisztenssel és a szerviz vezetővel

– Az autópark megóvása és naprakészen tartása

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

– Rendelkezel középfokú végzettséggel

– B kategóriás jogosítványod van (aktív, megbízható vezetési gyakorlat)

– Maximálisan ügyfélorientált és pozitív beállítottságú személynek érzed magad

– Precíz, felelősségvállaló, megbízható, lelkiismeretes és pontos munka jellemez

– Stressz tűrő és együttműködő vagy

– Feddhetetlen előélettel rendelkezel

– Magabiztos kommunikációs készségre tettél szert az évek során

– 25-40 éves életkor

Előnnyel indulsz, ha:

– Autómozgatás területen szerzett tapasztalattal rendelkezel

– Jól beszélsz angolul

– Budapesti lakóhely

Amit kínálunk értékes munkádért:

– Kulturált munkakörülmények

– Fiatalos, jó hangulatú csapat

– Irodához nem kötött, térben szabad munkavégzés

– Rugalmas munkaidő a napi lehetőségek szerint

– Hosszú távú, stabil munkahely

– Versenyképes fizetés

– Próbaidő letelte után munkaruha

Munkavégzés helye:

– Budapest

– Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelöléssel az info@flottacar.hu e-mail címen vagy a 06-20-249-7044-es telefonszámon.