Logisztikai csapat/ Fuvarszervezési csoportvezető (236 látta)

Nemzetközi hátterű cégünk részére

Logisztikai csapat/ Fuvarszervezési csoportvezető

kollégát keresünk Vácra

FELADATOK:

  • Fuvarszervező csoport vezetése
  • Belföldi és export- import szárazföldi (tengeri) szállítmányok szervezése
  • Aktív részvétel a napi operatív munkában
  • Fuvarokmányok, EKAER készítése
  • Szállítmányok, szállítólevelek nyomon követése
  • Szállítási költségek és fuvar kapacitás optimalizálása, nyomon követése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a kapcsolódó társosztályokkal,
  • Reklamációk kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Nyilvántartások és teljesítménymutatók meghatározása, követése, javítása
  • Jelentési kötelezettség a logisztikai vezető felé

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (preferáltan főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • Szállítmányozási/fuvarozó cégnél szerzett tapasztalat és ismeret (kiemelten vám és EKAER)
  • angol tárgyalóképes nyelvismeret
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Jó probléma megoldó készség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, csapatjátékos
  • Stressztűrő képesség
  • MS Office és Excel felhasználói szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Azonnali munkakezdés
  • Felelősségteljes pozíció
  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos szakmai feladatok
  • Hosszú távú lehetőség egy stabil nagyvállalatnál
  • Pozitív, dinamikus légkör

Munkavégzés helye:

Vác (Pest megye)

Kérjük, hogy érdeklődés esetén fényképes önéletrajzát az alábbi email címre küldje: hrprojekt.allas@gmail.com

ÁLLÁS LEJÁRT