Légy egy belvárosi mexikói étterem pultosa! (50 látta)

VI.kerület deák tér
2018-05-11

Bueno Senor/Senora!

Budapest lüktető szívében – a Deák téren, egy igen hangulatos étterem lehet, pont TÉGED keres – légy akár fiú akár lány – nem számít. 🙂

Elvégezendő feladatok a munkavégzés során:

  • Limonádékészítés
  • ételek helyben való, friss elkészítése
  • a vendégek udvaris, kedves kiszolgálása

Nekünk Gringoszos hölgyekneknek és uraknaknak fontos, hogy:

  • csapatban gondolkozz
  • nyitott, tanulékony s végül nem utolsó sorban lojális legyél
  • angol nyelven alaptársalgási szinten beszélj (ha elakadnál úgy is besegítünk)
  • rendelkezz némi vendéglátásban szerzett tapasztalattal

Amit cserébe kínálunk Neked:

  • általad kért munkanapok
  • nettó 1100-1200 forintos órabér+extra juttatás
  • betegség esetén támogatjuk, hogy otthon pihend ki magad
  • finom ebédet, üdítővel vagy házi limonádéval (1000ft értében)
  • összetartó csapatot – mert nekünk mindenki fontos
  • biztos lábakon álló munkahelyet – kedves, megértő főnökséggel
  • munkaruhát, melynek tisztaságáért neked kell felelned

Amennyiben úgy érzed, hogy ezek után felizzott benned a mexikói virtus és szeretnéd magad kipróbálni egy próbanap alkalmával az ott dolgozó szorgos kezű hölgyek és urak támogatásával, akkor kérlek, keresd a megadott telefonszámon vagy e-mail címen Pálosi Zoltánt.

Tel: +3670-421-7009

E.mail: gringosankerkoz@gmail.com