Lakossági kérdezőbiztos, összeírói állás (81 látta)

Lakossági kérdezőbiztos, összeírói állás

Budapest és Pest megye területén

Feladatok:

  • kijelölt háztartások és magánszemélyek felkeresése, bevonása az adatszolgáltatásba
  • kérdőívek felvétele a felkeresett háztartásokban, a válaszadó válaszainak rögzítése Tableten

Elvárások:

  • kiváló empátiás, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés vezetői irányítás mellett
  • adatszolgáltatók eléréséhez igazodó munkarend vállalása
  •  jó problémamegoldó és szervezőkészség
  • minimum középfokú végzettség
  • informatikai alapismeretek
  • kellő fizikai erőnlét
  • ápolt megjelenés

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű használat
  • közvélemény-kutatás során szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 6-8 órás munkaviszony keretében történő alkalmazás
  • teljesítményhez igazodó bérezés, meghatározott teljesítmény elérése esetén többletjuttatás
  • kötetlen munkaidő
  • munkavégzéshez kapcsolódó költségtámogatás
  • változatos, kihívásokkal teli munka
  • folyamatos képzés, fejlesztés

Jelentkezés: önéletrajzzal, címmel, elérhetőségek megjelenítésével a hr@statek.hu e-mail címre.