Laboratóriumi minőségellenőrző munkatárs (217 látta)

Nagymúltú gyógyszeripari kutatással és analitikai műszer rendszerek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi vállalat Laboratóriumi minőségellenőrző munkatársat keres.

A leendő munkatárs feladatai:

  1. A laboratóriumban folyó tevékenységek minőségellenőrzése.
  2. Mérőeszközök nyilvántartásba vétele és a nyilvántartás vezetése.
  3. Írott dokumentumok alapján történő munkavégzés.
  4. Az elvégzett munka magasszintű dokumentálása.

A jelöltel szemben támasztott követelmények:

  1. Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  2. Pontos, megbízható munkavégzés
  3. Írott műveleti eljárások értelmezése, követése, betartása
  4. Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja)
  5. Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  1. Laboratóriumi gyakorlat
  2. Kalibrálási tevékenységbe szerzett gyakorlat
  3. Metrológus képesítés
  4. Angol középfokú nyelvismeret

Amit kínálunk:

  1. Kiemelkedő, versenyképes kompenzáció
  2. Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  3. A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása

Munkavégzés helye: Szeged

Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvénykönyve szerint

Munkaszerződés időtartama: határozatlan – 3 hónap próbaidő

Foglalkoztatás napi időtartama: 8 óra

A szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket az  info@pyrobutton.hu e-mail címre várjuk.

ÁLLÁS LEJÁRT