környezetmérnök állás (214 látta)

A Safety 2010 Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:Környezetmérnök

Feladatok:

  • veszélyes anyagok, veszélyes hulladékok naprakész adminisztrációja,
  • hulladékgazdálkodással kapcsolatos szabályzatok, nyilvántartások, adatszolgáltatások elkészítése
  • környezeti zajmérések, levegő szennyezettségi mérések, világítástechnikai mérések nyilvántartása, jelentése
  • ISO 14001:2015 szabvány szerinti belső dokumentációk elkészítése, a környezetközpontú rendszer üzemeltetése
  • éves és időszakos jelentések elkészítése
  • meglévő és új környezetvédelmi engedélyek kezelése
  • környezetterhelési díjak kiszámítása, adatszolgáltatás

Elvárások:

  • megfelelő felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • önálló munkavégzés, jó időbeosztás, műszaki szemlélet
  • rendszerezettség, felelősségteljes munkavégzés
  • magas teherbírás, jó kommunikációs képesség, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol vagy német középfok/kommunikációképes szint
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Makó-Szeged

Munkabér: megállapodás tárgyát képezi

Jelentkezni a biankasafety2010@gmail.com  email-címen fényképes önéletrajz elküldésével lehetséges.