Könyvtáros (1125 látta)

Nyíregyháza, Debrecen
2021-06-07

Könyvtáros

Civil szervezet által fenntartott szakkönyvtár és dokumentációs központ pedagógus végzettséggel is rendelkező könyvtárost alkalmaz.

Feladat:

  • nem nyilvános szakkönyvtári, irat- és dokumentumtári anyagok rendszerezett nyilvántartása, kezelése, archiválása;

  • elektronikus dokumentumtár kezelése;

  • információ szolgáltatás;

  • egyéb kapcsolódó feladatok, megállapodás szerint.

Szakmai és személyi követelmények:

  • könyvtáros, könyvtáros asszisztensi, vagy más releváns szakképzettség;

  • bármilyen pedagógus végzettség (óvodapedagógus, tanító, bármely szakos tanár, szociálpedagógus, stb.);

  • felhasználói szintű PC használat;

  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség;

  • büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

  • munkavégzés helye: Nyíregyháza;

  • munkaidő: rugalmas munkaidő beosztás, teljes munkaidő, igény esetén részmunkaidő, távmunka lehetséges;

  • alapbér: pedagógus besorolás szerint;

  • alapbéren felül: bérpótlék, mozgóbér a feladatokkal, kompetenciákkal arányosan megállapodás szerint;

  • utazási költségtérítés.

ÁLLÁS LEJÁRT