KÖNYVELŐ (129 látta)

Könyveléssel és adótanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Elvárások az ideális jelöltekkel szemben a több éves szakmai tapasztalat mellett
Számítógép kezelés: Word, Excel, Internet, könyvelő- és dokumentumkezelő szoftver, levelező-rendszerek ismerete. Amennyiben az adatkezelést otthon saját számítógépén végzi, abban az esetben gondoskodnia kell az adatok biztonságos tárolásáról.
Szakmai angol nyelv magabiztos ismerete
Jó kommunikációs készség írásban és szóban, szakismeretek, terhelhetőség csúcsidőszakokban, pontosság, határidők betartása.
Önálló munkára való képesség, precizitás, pontosság, szakirányú végzettség (legalább mérlegképes könyvelői végzettség)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Teljeskörű könyvelés
Tárgyi eszközök kezelése
Nyilvántartások vezetése
Statisztikák készítése
Adóbevallások készítése (ÁFA, SZJA, TAO, IPA stb.)
Havi riportokban részvétel
Éves zárási feladatokban részvétel (éves beszámoló, kiegészítő melléklet, cash-flow, üzleti jelentés)
Könyvvizsgálati analitikák készítése
Kapcsolattartás ügyfelekkel

Megbízóról:
Olyan cégcsoport tagja, amely közel tíz éve végez magas színvonalú szakmai munkát.
Csapatukban neves adószakértők, tanácsadók, jogászok, könyvelők segítik szaktudásukkal ügyfeleik életét.
Számukra komplex üzleti megoldásokkal szolgálnak, lefedve ezzel a teljes adózási, számviteli és jogi területet.
Hiszik, hogy a magas színvonalú és teljességre törekvő kiszolgálásukkal hozzájárulhatnak Partereik üzleti sikereihez.
Csapatuk magyar, angol, német és francia nyelven is vállalja partnereink megbízását.

Amit a cég nyújtani tud:
Tapasztalatnak megfelelő juttatási csomag
Hetente home office lehetőség
Folyamatos szakmai továbbképzés és fejlődési lehetőség
Megbízóknál On-site feladatvégzés

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

ÁLLÁS LEJÁRT