könyvelő (121 látta)

Cégünk teljes körű könyvelési és pénzügyi feladatainak elvégzésére keresünk munkatársat, X. kerületi telephelyünkre.

Feladatok:

  • teljes körű könyvelési feladatok, bevallások, zárások, beszámolók, mérleg készítése
  • pénzügyi ügyintézés, adminisztrációs feladatok, számlák utalásra előkészítése
  • bérszámfejtés, munkaügyi adminisztrációs feladatok
  • adó ügyintézés, adófolyószámlák figyelése, befizetések intézése
  • jogszabályváltozások figyelése, felkészülés a változásokra
  • kapcsolattartás hatóságokkal és ellenőrzéseken való közreműködés

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • jogszabályok naprakész ismerete
  • nyitottság
  • Excel illetve irodai programok magabiztos használata
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs készség, intelligencia

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, a nettó bérigény megjelölésével a didiertrans@freemail.hu email címre kérjük.

ÁLLÁS LEJÁRT