Könyvelési és pénzügyi asszisztens (90 látta)

A cég főbb tevékenységei

Teljes körű vámügyintézés, vám- és külkereskedelmi tanácsadás, komplett külkereskedelmi lebonyolítás; Intrastat jelentések, környezetvédelmi termékdíj bevallások és hulladékhasznosítással kapcsolatos jelentések elkészítése, teljes körű szakmai ügyintézése.

Feladatok

A munkatárs feladata a könyvelés teljes körű támogatása, úgy mint:

  • Bizonylatok kezelése
  • Bizonylatok könyvelői programba történő rögzítése
  • Cafeteria ügyintézése
  • Analitikák vezetése

valamint, általános irodai és adminisztrációs feladatok ellátása (iratkezelés, archiválás, nyilvántartások vezetése, telefonkezelés, ügyfélfogadás, postázás, stb.).

Elvárások

  • Magas fokú precizitás,  rugalmasság, kötelességtudó, lelkiismeretes munkavégzés, önálló és csapatban való munkavégzés képessége, megbízhatóság, terhelhetőség, komplex gondolkodás
  • Általános számítástechnikai ismeretek: Windows, Outlook, Excel, Word

Előny

  • Termékdíjas és/vagy könyvelési asszisztensi ismeretek
  • Adatrögzítői gyakorlat
  • Használható (min. középfokú) angol nyelvtudás

Teljes munkaidőben (H-P 8:00-16:30), akár azonnali kezdéssel várjuk a pályakezdők vagy tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is.

Érdeklődés esetén a fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével az iroda@adintrade.hu e-mail címre kérjük eljuttatni.

ÁLLÁS LEJÁRT