KONTÍROZÓ KÖNYVELŐ (50 látta)

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelemlegnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

CÉGÜNK VESZPRÉMI KÖZPONTJÁBA

KONTÍROZÓ KÖNYVELŐ

munkatársat keresünk.

Feladatai:

  • Bejövő költségszámlák könyvelése számviteli szabályoknak és a Társaságnál irányadó számlarendnek, költséghelyes megosztásnak megfelelően
  • Szállító egyeztetések lefolytatása
  • Költségszámlák archiválása, irattározása
  • Havi költségelhatárolási javaslatok készítése
  • Elhatárolások könyvelése, visszavezetése
  • Vegyes könyvelési tételek dokumentációjának összeállítása, jóváhagyás után könyvelése
  • Havi, negyedéves és éves zárási ütemterv szerinti feladatok határidőre történő elvégzése
  • Kapcsolattartás a cégen belüli társosztályokkal, egyeztetések elvégzése
  • Riportok, statisztikák készítése

Amit elvárunk:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Számviteli szaktudás
  • Felhasználói informatikai ismeretek (Excel, Word).
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Alaposság, talpraesett kiállás
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Hosszú távú elkötelezettség
  • Erős csapatszellem

Előnyök:

  • számviteli-pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • integrált könyvelési programok ismerete (SAP)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
  • Korszerű munkakörülmények

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az alábbi linkre kattintva:

ÁLLÁS LEJÁRT