Klíma szerelő/karbantartó (123 látta)

Miskolci telephellyel rendelkező cégünk 2005 óta foglalkozik épületgépészeti kivitelezési és karbantartási munkákkal. Épületgépész és klíma szerelő/karbantartó pozícióba várjuk új munkatársak jelentkezését.

Klíma szerelő/karbantartó:

Főbb feladatok, munkák:

  • Hűtő-, fűtő-, klíma- és szellőző-berendezések telepítése, karbantartása és szervizelése
  • A rendszerek folyamatos működésének biztosítása
  • Új rendszerek kiépítése

Munkavégzés helye/ideje:

  • Magyarország Észak, Észak-keleti régiója és Budapest
  • Napi szintű munkavégzés, ott alvás nélkül
  • Heti öt nap

Elvárások:

  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos, önálló és precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Napi szintű utazási hajlandóság
  • Új ismeretekre, önképzésre való nyitottság
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ápolt, igényes megjelenés

Előnyök:

  • Szerviz munkafolyamatokban szerzett tapasztalat
  • Szivárgáskeresésre való jogosultság
  • Érvényes kék kártya
  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Fan-coil, VRV/VRF és folyadékhűtő rendszerek telepítésében és szervizelésében való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt, tisztességes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil, bejelentett, hosszú távú alkalmazotti munkaviszony
  • Céges autó a munkavégzéshez, mobiltelefon
  • Folyamatos munkavégzés egész évben
  • Munkaruha, munkaeszközök
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Továbbképzési lehetőségek/igények támogatása

Nyelvtudás:

  • Nem igényel idegen nyelvtudást

  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, laszer@csepp.eu e-mail címen
ÁLLÁS LEJÁRT