Kintlévőség kezelő (46 látta)

Nitro Communications

Magyarország egyik vezető sales-marketing ügynöksége

Kintlévőség kezelő

pozícióra munkatársat keres

Feladatok:

  • A lakossági és kisvállalati ügyfelek kintlévőségeihez kapcsolódó felszólítási folyamat lépéseinek előkészítése, lebonyolítása
  • Telefonos, írásbeli kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Késett követelések restruktúrálásának és egyéb törlesztéskönnyítési módszerek alkalmazásának előkészítése
  • Hitelek utógondozási döntés-előkészítés tevékenység feladatok ellátása
  • Belső adatbázis állomány kezelése, a kintlévőség-kezeléshez kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Részletfizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos utókövetése

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • magas fokú problémamegoldó készség
  • Magabiztos számítógép használat

Előny:

  • Követeléskezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület

Önéletrajzot bérigény megjelöléssel, a következő e-mail címre várjuk:

toth.anita@leadgeneration.hu

ÁLLÁS LEJÁRT