Kiemelt bérezéssel Targoncavezető Munkatársakat keresünk (118 látta)

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég Üllőn található Logisztikai Központtal rendelkező multinacionális partnercége számára targoncavezető munkatársakat keres teljes munkaidőbe, kiemelkedő kereseti lehetőséggel Magasemelésű targoncás, Homlokvillás targoncás és Vezetőállásos targoncavezető munkakörökbe három műszakos munkarendbe. A munkahely tömegközlekedési eszközzel is könnyen megközelíthető a KÖKI illetve a Vecsési Market Centrál irányából.

Feladatok:
• Targoncával történő anyagmozgatás a raktár területén
• Betárolási és kitárolási folyamatok elvégzése
• Kamionok targoncával történő be- és kirakodása

Elvárások:
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
• Érvényes vezetőállásos/vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány, munkaköri szükség szerint

Előnyök:
• Azonnali munkakezdés
• Munkavégzés: hétfőtől péntekig

Amit nyújtunk:
• Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy tömegközlekedési eszköz használata esetén
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kultúrált munkakörülmények

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet a toborzas@kangaroogroup.hu e-mail címre várunk.