Key Account Manager – Pulmonológia (61 látta)

Key Account Manager – Pulmonológia

Az 1995 óta működő és mára a hazai gyógyszeripar meghatározó, középszintű vállalata további fejlődéséhez keresi munkatársát Key Account Manager pozícióba.

Leendő új munkatársunk fő feladata a pulmonológiai, tüdőgyógyászati új portfólió bevezetése, növekedésének fenntartása és biztosítása.

Feladatai:

  • Az új termékek bevezetése, eladások maximalizálása
  • A termékek és versenytársak, valamint a szakterület magas szintű ismerete
  • Mind a cég, mind a szakterület portfóliójának magas színvonalú képviselete, a változások menedzselése
  • A szakorvosok látogatása és tájékoztatása
  • Hosszútávú hatékony kapcsolatok kialakítása a betegek érdekeinek szem előtt tartása mellett
  • Stratégiai tervek megvalósítása
  • A szakterületére vonatkozó üzleti terv kidolgozása
  • A versenytársak, a területi aktualitások követése
  • Rendezvények szervezése, valamint konferenciákon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség (preferáltan orvos, gyógyszerész)
  • 3-5 év releváns, KAM munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pulmonológia, tüdőgyógyászat területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kitűnő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Üzleti szemlélet, szintetizáló, analizáló képesség
  • Prioritások felállításának képessége
  • Rugalmasság
  • Döntési képesség, felelősségvállalás
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkára való képesség
  • Teljesítményorientált szemléletmód

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lelkes, motivált csapat
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Céges gépkocsi
  • Kommunikációs eszközök (laptop/táblagép, telefon)

Munkavégzés helye rugalmas: Budapest és Magyarország területe

Jelentkezését Önéletrajzával és motivációs levelével kérjük info@pannonpharma.hu… e-mail címre küldje 2019. november