Készletgazdálkodási munkatárs (84 látta)

A RENAULT Közép-európai logisztikai központja új munkatársat keres

Készletgazdálkodási munkatárs munkakörbe

Csatlakozzon Ön is a nagy múltú, sikeresen működő Renault közösséghez!

Munkatársunk feladata lesz:

  • Készletszint figyelése, megrendelések feladása a szállítók központi raktárai felé SAP-ban
  • Megrendelések nyomon követése
  • Kapcsolattartás az ügyfélszolgálattal, a raktárral és a szállítókkal
  • Szállítói reklamációk ügyintézése
  • Alkatrészek készletezési adatainak karbantartása
  • Elemzések, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú (logisztikai, gazdasági) végzettség, vagy középfokú végzettség min. 3 év beszerzés/logisztika területén szerzett munkatapasztalattal
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Irodai alkalmazások, elsősorban Excel magas szintű felhasználói ismerete
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó elemzőképesség
  • Gyors döntéshozatal, problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés, jó szervezettség
  • Francia nyelv és SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, kiemelkedő béren felüli juttatási és jutalmazási rendszer
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Megbízható, emberközpontú munkáltató
  • Renault dolgozói kedvezmények
  • Élet- és baleset biztosítás, dolgozóknak járó egyedi egészségügyi szolgáltatások, rekreációs lehetőségek

Szakmai önéletrajzát küldje elérhetőségeinkre: e-mail: hr_hal@renault.hu, Hungarian Alliance Logistics Kft, 9027 Győr Platánfa u. 1.,

Telefonszám: +36 96 801 801

ÁLLÁS LEJÁRT