Kertészeti értékesítési vezető (226 látta)

Kertfenntartással és kertek építésével foglalkozó, a piacon 12 éve jelenlévő, stabil és lendületesen fejlődő, 13. kerületi cég keres lelkiismeretes, szorgalmas kollégát, egy kihívásokkal teli, sokrétű, felelősségteljes pozíció betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

    • Operatív részleg, fizikai munkával való ellátása
    • Kertek felmérése, árajánlatok készítése, normaórák és a pontos munkafolyamatok meghatározása
    • Ügyfelek felkutatása, igényeinek pontos felmérése, ügyfelekkel és az operatív vezetővel való kapcsolattartás
    • Marketing koordinálása
    • Kertészek munkájának esetleges szervezése, irányítása, ellenőrzése, fizikai munkavégzés
    • Esetleges helyettesítések: operatív vezető, brigádvezető
Az álláshoz tartozó elvárások:
    • Vezetői és döntéshozási képességek
    • Érzelmi szempontbóli felnőttes viselkedés
    • Szimpatikus megjelenés
    • Legalább középfokú szakképesítés
    • 2-3 év szakmai tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
    • Magas munkatempó, megbízhatóság, önállóság, lelkiismeretesség, precíz, pontos, szorgalmas munkavégzés
    • Jó fizikum
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
    • Felsőfokú szakképesítés
    • Budapesti tartózkodás
    • Sokoldalú munkatapasztalat
Amit kínálunk:
    • Hosszú távú munka
    • Kellemes légkör
    • Előrelépési, önmegvalósítási lehetőségek
    • Mozgóbéres fizetés
Szükséges tapasztalat:
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:

1139 Budapest

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal és a nettó bérigény megjelölésével.

ÁLLÁS LEJÁRT