Kertészeti eladó (81 látta)

Céginformáció:

A Fitoland kertészet több mint 25 éve foglalkozik beltéri és kültéri dísznövények és egyéb kertészeti termékek kereskedelmével. Virág áruházaink Budapesten vannak, ahol kulturált körülményeket teremtünk a munkavállalóink számára.

Pozíció megnevezése:

Kertészeti eladó

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, középfokú végzettség (kertészettel, növénygondozással kapcsolatos végzettség).
  • Megbízhatóság, önállóság.
  • A vásárlók kedves, segítőkész kiszolgálása.

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Virágkötői végzettség, vagy virágkötésben szerzett tapasztalat, kreativitás.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vásárlók kiszolgálása.
  • Szakmai tanácsadás növénygondozásról.
  • Növényápolási, fenntartási feladatok ellátása (árukészlet gondozása).
  • Beérkezett áruk üzletben való kihelyezése, raktározása.

Amit Kínálunk:

  • Fix jövedelmet egy újjáépülő csapatban, mellyel kellemes munkahelyi légkört szeretnénk kialakítani.
  • Empatikus vezetőséget, akiknek fontos, hogy munkavállalóik stresszmentes környezetben dolgozzanak.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:

1., 1083 Budapest, Korányi Sándor u. 2/c.

2., 1223 Budapest, Rókales u. 2-4.

Fényképes önéletrajzzal e-mailben