Kertész brigádvezető (234 látta)

Kertépítésre, kertfenntartásra szakosodott, a piacon 12 éve jelenlévő, stabil és bővülő megrendelői körrel, értékes referenciákkal rendelkező, fejlődő vállalkozásunk és csapatunk kertész brigádvezetőket keres, nem szezonális munkákra.

Megrendelői körünk számára magas színvonalú, kiváló minőségű, tervszerű munkát végzünk, ezért a jó hírünk szájról-szájra terjed. A munkavégzést havi, heti, napi szinten megtervezzük, ügyelünk arra, hogy amit a megrendelőinknek ígértünk, azt maximálisan betartsuk. Ez az alapja a jó hírünknek, és annak is, hogy a munkatársaink felé tett ígéreteinket is be tudjuk tartani. Munkatársainkkal kapcsolatban elvárás, hogy a kertekre a „jó gazda” szemléletével tekintsenek, esetleg nagyobb felelősséggel, mintha a sajátjuk lenne.

Megrendelőink között tudhatunk számos vállalkozást, irodaházakat, ipari parkokat, lakóparkokat, középületeket, magánszemélyeket, amelyek saját kerttel vagy zöld területtel rendelkeznek. Fontos számunkra, hogy egyre ismertebb márkanevünk és logónk az ő számukra a kiváló minőséget, a megbízhatóságot, az elégedettség érzését, a jól ápolt kert, és a velünk való tökéletes együttműködés élményét és emlékét jelentsék.

Olyan munkatársakat keresünk, akik tudnak azonosulni értékrendünkkel, megrendelőink és cégünk elvárásaival, amit igyekszünk maximálisan jutalmazni.

Emberi elvárások a munkatársainkkal kapcsolatban:

      • megbízhatóság
      • önállóság, lelkiismeretesség, pontosság, precíz, szorgalmas munkavégzés
      • a munka szeretete és tisztelete
      • a növények, a kertek, az emberek szeretete és tisztelete,
      • felelősségteljes hozzáállás
      • megfelelő kommunikáció, kellő önismeret, igény a tanulásra, fejlődésre
      • jó fizikai állóképesség, munkabírás
      • jól ápoltság
      • csapatmunka és önálló munkavégzés képessége egyaránt

Szakmai feladatok:

      • értékes magánkertek, nagyobb vállalkozások, intézmények parkjainak, zöldfelületeinek fenntartása, gondozása, ápolása
      • gyümölcs-, és díszfák gondozása, -metszése, tányérozás, gyomlálás, kötözés, tápanyag utánpótlás
      • díszcserjék, évelő virágok, növények ápolása – metszése, gyomlálás, kötözés, tápanyag utánpótlás
      • gyepgondozás – lombseprés, tápanyag utánpótlás, fűnyírás, gyepszellőztetés, gyomlálás
      • permetezés
      • belső utak, burkolatok, szegélyek gondozása – seprés, gyomirtás
      • övénygondozás – nyírás, metszés, gyommentesítés
      • növények, burkolatok, szegélyek pótlása
      • öntözőrendszerek beállítása, karbantartása

Szakmai elvárások:

      • 2-3 év szakmai tapasztalat

Előnyök:

      • szakmai tapasztalatok, iskolai végzettségek, referenciák
      • eredmény centrikus motivációs készség és tapasztalat
      • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
      • legalább középfokú szakmai végzettség
      • öntözőrendszer kezelési ismeretek és tapasztalatok
      • kerti gépek használatában szerzett rutin, tapasztalat
      • kisgépkezelői vizsgák, oklevelek

Amit kínálunk:

      • hosszú távú, nem szezonális, hanem folyamatos munka
      • főállású, bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony, a munkaidő napi 10 óra (munkaidő alatti, a munkavégzés helyére történő, 1-3 óra utazási idővel együtt) munkanapokon
      • túlóra, plusz munkanapok, bónusz lehetősége
      • kiemelt bérezés: az alapfizetés nettó 170-250.000 Ft/hó megállapodástól és teljesítménytől függően, a szezonban akár nettó 250-350 ezer Ft/hó bónuszokkal, mozgóbérrel, túlórával, képességeken, kompetenciákon, teljesítményeken alapuló megállapodások szerint
      • a munkavégzés céges, logózott kisteherautókkal (Ford Tranzit, Fiat Ducato Maxi, Citroen Jumper), jól felszerelt, professzionális munkagépekkel és eszközökkel, céges, logózott munkaruhában
      • napi indulás, érkezés: Budapest XIII. kerület, Árpád-híd (Telephely, raktár), munkakezdés 06.30-kor
      • munkavégzés helye változó: Budapest, Pest megye, Balaton
      • szükség esetén budapesti szállás, utazási támogatás megoldható
      • azonnali munkakezdés
      • megbecsülés, egyenrangú, méltó kommunikáció
      • megbízható munkáltató
      • hosszú távú, biztos munkahely
      • változatos, szakmai kihívásokkal teli munka
      • folyamatos szakmai, vezetői fejlődési, továbblépési lehetőség
      • jó hangulat, fiatalos légkör

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal e-mailben, vagy személyesen a Park Stúdió irodájában, 1139 Budapest, Frangepán u. 7.

ÁLLÁS LEJÁRT