KERTÉSZ (122 látta)

Törökbálint
2019-10-31

Társaságunk több mint 25éve a legváltozatosabb dísznövény és virágkompozíciók, enteriőrök tervezésével, kivitelezésével, kültéri és beltéri kerttervezéssel és –fenntartással, növénybérléssel, valamint prémium minőségű növények, tartók, teraszbútorok, és kertészeti alapanyagok kereskedelmével foglalkozik.
A legnevesebb szállodaláncokban, irodaházakban, cégeknél, magánházakban vagyunk jelen elegáns kül- és beltéri dísznövény- és virágdekorációinkkal.

Megnövekedett megbízásaink minőségi ellátása érdekében keresünk most

KERTÉSZ

kollégákat különféle munkakörökbe:

LOGISZTIKA – KISZÁLLÍTÁS – DEKORÁCIÓ

Elvárás:

  • kertész végzettség és tapasztalat (előny, de betanított kertészek is jelentkezhetnek)
  • jogosítvány és gépkocsi vezetési gyakorlat
  • jó kommunikációs készség, önállóság, mobilitás

Amit nyújtunk:

  • stabil, nagy múlttal rendelkező, 60 fős, de családias légkörű cég
  • normál munkarend (hétfőtől-péntekig 6-14.30-ig)
  • egész évben tudunk munkát biztosítani, nincs szezonalitás nálunka
  • munkavégzés részben budapesti helyszíneken történik megbízások és beosztások szerint ( cég telephelye Törökbálinton van )
  • fejlődési, előre jutási lehetőség

Jelentkezni lehet önéletrajzzal: zsoter.gina@plantart.hu
Telefonos érdeklődés: 06/30-3739641 (hétköznap-munkaidőben)