Kereskedelmi vezetőt/országos területi képviselő (218 látta)

Kereskedelmi vezető/Országos területi képviselő

Az Orange Invest Kft. , növényi zsiradékok gyártásával és értékesítésével foglalkozó szekszárdi cég .

A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kereskedelmi vezetőt/országos területi képviselő

A kereskedelmi vezető garantálja a dinamikus és nyereséges kereskedelmi működést, képviseli az Orange Invest Kft-t , támogatja partnereinket. Megszervezi a minőségi követelményeknek való megfeleléssel kapcsolatos teendőket, az értékesítési feladatokat.

Feladatok:

  • Részt vesz a kereskedelmi stratégia kialakításában és megvalósításában
  • Fenntartja és fejleszti a kereskedelmi pozíciónkat
  • Hatékony üzleti kapcsolatokat épít partnereinkkel, folyamatos támogatást nyújt és információkat ad a piacról és a termékekről
  • Felelős a minőségi és mennyiségi kereskedelmi célok megvalósításáért
  • Felkutatja a potenciális új partnereket, szerződést köt velük
  • Képviseli a vállalatot különböző fórumokon , külsős értekezleteken
  • Látogatja a partnereket az országban
  • Felkutatja az újonnan felmerülő piaci igényeket
  • Felveszi a megrendeléseket
  • Adminisztrációs feladatokat lát el

Főbb elvárások:

  • Szekszárd közeli lakhely
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességek
  • Kiemelkedő kereskedelmi érzék
  • 5 év releváns szakmai gyakorlat
  • Rugalmas , proaktív, kitartó, jó problémamegoldó személyiség
  • MS Office programok ismerete ( MS Word, Excel, PowerPoint)
  •  B kategóriás jogosítvány és gépkocsi vezetési tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, telefon
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye,ideje:

  • Szekszárdi irodában és országosan a partnerlátogatások alkalmával, teljes munkaidőben.

Rátermett, ambiciózus munkatársak jelentkezését várjuk.

Kérjük jelentkezéséhez csatolja fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével.

Jelentkezését kérjük küldje az info@orangekft.hu e-mail címre.

ÁLLÁS LEJÁRT