Kereskedelmi vezető (94 látta)

Ha otthon vagy a kereskedelem területén, érdekel a munkavédelem és a munkaruházat világa, és úgy érzed, ki tudod hozni a maximumot az emberekből, csatlakozz hozzánk!

A W-Protect csapata kereskedelmi vezetőt keres Pécsre azonnali kezdéssel!

Feladataid:

  • a napi üzletmenet biztosítása a kereskedelmi és beszerzési stratégia figyelembe vételével
  •  értékesítők napi munkájának irányítása és eredményeik nyomon követése
  • a készletgazdálkodás optimalizálása és folyamatos felügyelete
  • az ügyfélelégedettség és az értékesítési hatékonyság növelése
  • értékesítési adatokhoz kapcsolódó riportok készítése

Elvárásaink:

  •  felsőfokú végzettség (kereskedelmi szakirány előny)
  • min. 3 év kereskedelmi területen szerzett vezetői tapasztalat
  •  „B” kategóriás jogosítvány
  • eredmény- és ügyfélorientált szemlélet
  • rendszerszemléletű gondolkodás, határozottság
  • motivált, pozitív személyiség

Amit biztosítunk:

  • vonzó juttatási csomag
  • összetartó, együttműködő csapat
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • szakmai képzések, folyamatos fejlődési lehetőség
  • kihívást jelentő, változatos feladatok
  • felelősségteljes, önállóságot igénylő munkakör

Ha megfelelsz a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, jelentkezz hozzánk az alábbi űrlapon: