Kereskedelmi ügyintéző (251 látta)

A munkakör megnevezése: Kereskedelmi ügyintéző

A munkavégzés helye: Győr, Ipari park

Munkaidő: napi 8 órás, határozatlan idejű

Bruttó bér: megállapodás szerint

Feladatkör, kompetenciák
– Vevői igények rendszeres követése, megrendelések feldolgozása, határidők figyelése
– Számlázási feladatok elvégzése
– Több szálon futó ügymenet nyomon követése
– Kereskedelmi osztály munkájának segítése és támogatása
– Közbeszerzési eljárásokban való aktív részvétel

Pályázókkal szembeni követelmény:
– Kereskedelemi vagy logisztikai tapasztalat
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
főiskolai végzettség, vagy
középfokú végzettség érettségivel, vagy
kereskedelmi/logisztikai OKJ végzettség

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:
győri lakhely
Német nyelv ismerete
Egészségügyben szerzett tapasztalat

Elvárt készségek:
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Stressz tűrés, gyors munkavégzés
Megbízhatóság, felelősségtudat

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOKAT VÁRJUK FIZETÉSI IGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL

Hirdető cég
Győri kereskedelmi cég részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra.

A jelentkezők önéletrajzát az alábbi címre kérjük továbbítani:
E-mail: ujmunkatars2019@gmail.com

ÁLLÁS LEJÁRT