Kereskedelmi és marketing asszisztens (93 látta)

Külkereskedelmi, barkácsáruházaknak beszállító, kis létszámú, nagy forgalmú, 10 éve működő cég keresi talpraesett asszisztensét óbudai irodájába, napi 8 órás munkavégzésre. Cégünk fő profilja a barkács felhasználásra szánt kéziszerszámok, elektromos szerszámgépek, légtechnikai gépek és eszközök, kerti gépek nagykereskedelme.

Kereskedelmi és marketing asszisztens

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Munkád során belföldi partnereinkkel tartod a kapcsolatot szóban és írásban, külföldi partnereinkkel angolul főleg írásban. Készleteket kell figyelned, riportokat és táblázatokat készíteni, rendelési javaslatokat gyártani. Ezekben segítségedre lesz SAP rendszerünk, amelynek használatára megtanítunk, de ha már ismered, az se hátrány. Új termékbevezetéseinket Rád bízzuk, csomagolásterveket korrektúrázol, illetve a vevői visszajelzések Nálad landolnak, amiket önálló gondolkodásoddal a legjobb módon tudsz majd kezelni.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

A feladatok szerteágazók, ezért fontos, hogy pozitív gondolkodású, új dolgokra nyitott, érdeklődő személyiség legyél. A munkádat lelkiismeretesen és precízen végezd, amit kiadsz a kezedből, az ellenőrzött, igényes munka legyen. Az excel alapos ismerete fontos, ne riasszon meg egy FKERES. Facebook, valamint saját weboldalunkon egy-egy új bejegyzés hozzáadásakor kreativitásodra is szükség lesz. You should understand this sentence in a blink of an eye.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Ha kereskedelmi szemléletmód benned van, annak örülünk. Ha logisztikai területen szereztél már tapasztalatot, illetve grafikai szoftverrel foglalkoztál már korábban, esetleg a német nyelvvel is találkoztál már legalább távolról, akkor feltétlen küldd el az önéletrajzod.

AMIT KÍNÁLUNK:

Családias méretű irodánkban alig pár fő dolgozik keményen, akik jelentős forgalom generálását és koordinálását végzik évről évre. Ennek a csapatnak lehetsz tagja, ahol nyugodt körülmények között, jó műszaki eszközökkel, 8 órában bejelentett munkaviszony mellett lendítheted még fentebb a cég sikereit.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1033 Budapest, Szentendrei út 89-95.

Jelentkezés: szakmai önéletrajzzal word formátumban, nettó fizetési igény megjelölésével, a job@novotrading.hu email címen keresztül. Jelentkezésedet köszönjük. Csak a pozitív elbírálásról küldünk értesítést.

ÁLLÁS LEJÁRT