Kereskedelmi asszisztenst keresünk (46 látta)

Több, mint 20 éve gumiabroncs szerelés és értékesítés területén működő vállalkozás keres ügyvezető mellé jobb kezet.

FELADATOK:

  • Adatrögzítés, adatbázisok és dokumentumok kezelése
  • Beérkező telefonok, bejövő és kimenő posta kezelése
  • Számlázás, számlák kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel írásban és szóban
  • Ajánlatok kérése, adása, megrendelések készítése
  • Üzleti levelezés
  • Szállítások szervezése
ELVÁRÁSOK:
  • középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai és MS Office ismeretek (MS Word, Excel)
  • Ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Terhelhetőség
  • Konfliktustűrés
  • Együttműködési készség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • GUMIABRONCS ismeret / értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Céges mobiltelefon
  • Dolgozói kedvezmény
  • Kedvező munkaidő beosztás

A fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelöléssel várjuk a marketing@rakoczi.hu címre!