Kereskedelmi asszisztens munkatárs (151 látta)

Budapest XXII. kerület
2020-01-13

Kereskedelmi asszisztens munkatárs

Csomagolástechnikai Kft. keres Budapest XXII. kerületi telephelyére gyakorlattal rendelkező kereskedelmi asszisztens  munkatársat  hosszú  távra.

FŐBB FELADATOK:

  • Beérkező ajánlatkérések és érdeklődések feldolgozása
  • Vevői rendelések rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolattartás a vevőkkel írásban és telefonon
  • Heti, havi statisztikák, jelentések készítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • 1-5 év tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point)
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett gyakorlat
  • Középszintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Precíz munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Csomagoló iparban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy lendületes csapathoz tartozni küldje el fényképes önéletrajzát  a balinttoth@wpa.hu e-mail címre.

Telefonos elérhetőség: Tóth Bálint  Értékesítési Vezető  20/368-2868.

ÁLLÁS LEJÁRT