Kereskedelmi asszisztens (50 látta)

Az ABUS Hungária Kft. a német ABUS KG. mechanikai és elektronikai biztonságtechnikai termékeket gyártó vállalatcsoport magyarországi leányvállalata. Irodai munkára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi asszisztens

Feladat:

  • Kapcsolattartás belföldi vevőkkel és beszállítókkal
  • Anyacégünkkel és külföldi partnereinkkel történő angol vagy német nyelvű írásos és szóbeli kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok (számlázás, szállítólevelek elkészítése stb.)
  • Részvétel a logisztikai folyamatokban
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése
  • Az ügyvezető és a kereskedők munkájának adminisztrációs támogatása
  • egyéb napi irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  •  legalább középfokú végzettség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, MS Office ismeret
  • pontos, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  •  versenyképes jövedelem + cafetéria
  • változatos munkakör és hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkahelyi légkőr, kulturált munkakörnyezet
  • jó csapatmunka egy nemzetközi cégcsoportban

Részletes, fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát a következő email címre várjuk: szabina.molnar@abus.hu