KAROSSZÉRIA LAKATOS (115 látta)

Az Off Road Sport Kft Halászteleki telephelyre

KAROSSZÉRIA LAKATOS munkakörbe
új munkatársat keres.

Feladatok:

  • Meghatározott javítási feladatok elvégzése megfelelő technológiával pontosan, gyorsan, gazdaságosan
  • Gépjárművek alvázának, vázszerkezetének, külső lemezborításának, szerelvényeinek elkészítése, szerelése, felújítása
  • Hegesztési műveletek végzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság
  • Pályakezdőket is várunk

Előnyök:

  • Haszongépjármű szervizelésben szerzett gyakorlat
  • Járműdiagnosztikai eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelten magas, versenyképes bérezés
  • Biztos munkahely
  • Dolgozóbarát légkör

Állás, munka területe:

  • Szakmunka
  • Karosszéria lakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Betöltendő munkakörben szerzett munka tapasztalat, végzettség

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el fényképpel, telefonszámmal és elektronikus elérhetőséggel ellátott önéletrajzod az info@dakar.hu email címre.

ÁLLÁS LEJÁRT