Karbantartó technikus (38 látta)

QP – IPARTÖRTÉNELEM A JÖVŐBEN

25 éves autóipari múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő,

harmadik üzemcsarnokát beindító – egyedi gépek, berendezések és nagysorozatú autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó – QP Zrt. kormányzati támogatás elnyerésével,

120 új munkahely létrehozásával erősíti autóipari versenyképességét.

Karbantartó technikus

Feladatok:

  • Forgácsoló és mérőgépek mechanikus és elektromos karbantartása
  • Hibakeresés, elhárítás
  • Javaslattétel a hibák megelőzésére
  • Műszaki segítségnyújtás a gépkezelő kollégák részére
  • Folyamatos termelés biztosítás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (mechanikai szerelő, elektronikai technikus, lakatos, villanyszerelő)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat gyártó környezetben
  • Önállóság, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Egy vagy több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszútávra szóló munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes bérezés és juttatások: cafeteria, teljesítmény bónusz
  • Mt. szerinti közúti közlekedés térítés
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Igény esetén szállást biztosítunk

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne csapatunk tagja lenni, akkor várjuk a jelentkezését a hr@qprt.hu email címre. Érdeklődni lehet a +3630/266-4549-es telefonszámon.

ÁLLÁS LEJÁRT