KARBANTARTÓ (68 látta)

2440 Iparos utca 2.
2019-05-16

A Toyo Seat Europe Kft. 15 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szereplőjeként

új kollégánkat keressük

KARBANTARTÓ

munkakörbe.

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki végzettség

ELŐNY:

  • Releváns szakmai tapasztalat (preferáltan mechanikai műszerész, esztergályos)
  • Műszaki angol nyelv alapszintű ismerete
  • PLC programozói tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Túlórázási lehetőség
  • Nettó 50.000 Ft belépési bónusz
  • Nettó 50.000 Ft ajánlási jutalom
  • Ingyenes céges buszjárat*
  • Céges rendezvények

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Százhalombatta, 2440 Iparos utca 2.

*Céges buszaink a következő településekről járnak: Vál, Kajászó, Baracska, Martonvásár, Dunaújváros, Szórád, Ercsi, Ercsi/Sinatelep, Pusztaszabolcs, Besnyő, Ráckeresztúr, Beloiannisz, Iváncsa, Adony, Kulcs, Rácalmás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát és bérigényét elküldeni szíveskedjen a hr@toyoseat.hu e-mail címre.