Kálvin tér 12-13 (129 látta)

Ha szeretnél egy fiatalos csapatban dolgozni ahova szivesen jársz be dolgozni, ha szereted a frissen főzött kávé illatát és szeretnél közelebb kerülni a minőségi kávézás, kávékészítés világához, csatlakozz hozzánk!

Több éve sikeresen működő kávéház láncolatunk fiatalos, dinamikus csapatának bővítésére új munkatársat keres

Pultos/barista pozícióba

(California Coffee Company kávéházba)

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Van tapasztalatod a vendéglátásban

  • Pályakezdő vagy és nincs még tapasztalatod a vendéglátásban, de nyitott vagy rá, hogy megtanulnád a szakmát (nem szükséges szakmai végzettség)

  • Fiatalos és lendületes csapat tagja szeretnél lenni

Főbb feladatok

  • Vendégek szakszerű kiszolgálása

  • Kassza kezelése

  • Közreműködés a napi elszámoltatási rendszer kezelésében

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

Idegen nyelv (angol) ismeret

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem

Pályakezdők esetén folyamatos betanulási lehetőség

Belső képzés, barista tréning

Segítünk egy új szakma elsajátításában

Biztos és hosszú távú munkalehetőség

Megbízható vállalati háttér

Lendületes, jókedvű csapat

Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Várjuk jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzzal a kalvin@californiacoffeeco.net e-mail címre

Gyere el hozzánk dolgozni, hogy egy fiatalos, dinamikus, jókedvű csapat tagja legyél!

Adatkezelés, feltételek:
A jelen hirdetésre jelentkezéssel hozzájárulok ahhoz, hogy az Állástajánló, mint adatkezelő a most átadott személyes adataimat kezelje.
Az adatkezelés célja az Állástajánlónál esetleges munkaviszonyban történő munkavégzés lehetőségének megteremtése.
Adatok kezelése azt jelenti, hogy az Állástajánló
– az adatok tárolja,
– az adatokat kizárólag az adatkezelés célja szerint használja.
Az adatkezelés időtartama: az Álláskeresés elbírálásának befejezéséig, vagy visszavonásig.
Az Állástajánló nem továbbítja az adatokat harmadik személynek.
Az átadott személyes adatokhoz való hozzáférés, azok helyesbítése kérhető.
Az adatkezeléssel kapcsolatosan Felügyeleti hatósághoz címzett panasszal lehet élni

ÁLLÁS LEJÁRT