Junior/Senior könyvelő (87 látta)

Budapest Economic Mentor Kft
2018-05-03

Könyvelőirodánk fiatalos légkörben, jó hangulatban, egymást támogatva és kiegészítve, most könyvelési és adózási tapasztalattal rendelkező, új lehetőségeit kereső, talpraesett munkatársunkat keressük

Junior/Senior könyvelő

munkakörbe.
Ha Ön is törekszik rá, hogy tudását naprakészen tartva, mindenkori ügyfeleit maximális körültekintéssel szolgálja ki, motiválja Önt, ha lehetőséget adnak rá, hogy szakmailag előre lépjen, számítanak Önre és szeretne valóban családias légkörben, színvonalas környezetben dolgozva kiteljesedni, ismerjen meg minket.

Amire számíthat, ha a csapatunk tagja lesz:

  • tervezünk Önnel, számítunk az Ön tudására
  • stabil ügyfélkörnek könyvelhet, egyéni vállalkozóktól a nagyvállalatokig
  • változatos feladatok, közvetlen kapcsolat az ügyfelekkel
  • mobilitás: heti rendszerességgel egy-egy ügyfélnél, külső helyszínen is dolgozhat
  • profi munkakörülmények
  • fiatal csapat, jó hangulat, rugalmasság
  • szakmai képzések támogatása
  • főállású, alkalmazotti munkaviszony
  • versenyképes fizetés, fix alapbér, negyedéves bónusz, BKK bérlet, cafeteria, céges telefon

Feladatok:

  • állami adóhatóságok részére történő adóbevallások elkészítése, határidőre történő benyújtása (Áfa, SZJA, TAO, IPA, Környezetvédelmi termékdíj, NÉBIH, EKAER)
  • az elszámolandó adó összegének meghatározása
  • az adóhatóságok részére történő adó bejelentkezések, változás bejelentő lapok elkészítése és benyújtása
  • adófolyószámla egyeztetések
  • negyedéves, éves beszámolók elkészítése
  • folyószámla könyvelés
  • főkönyvi tételek könyvelése
  • főkönyvi szintű egyeztetések, a rendezésből adódó különbözetek könyvelése
  • éves és évközi adatszolgáltatások elkészítése
  • aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban

Várjuk pályázatát, ha Ön rendelkezik az alábbi jellemzőkkel:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő (felsőfokú számviteli végzettség előny)
  • Legalább 2-5 éves releváns, leinformálható, hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Számvitel-, adó-, és gazdasági jogszabályok naprakész ismerete
  • Alapos, pontos munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • rugalmasság, együttműködés, csapatjátékos hozzáállás
  • akar és tud tanulni, tudását naprakészen tartani, lelkesedik a szakmája iránt
  • szívesen osztja meg tudását és mondja el véleményét, amikor azzal előre vihet egy ügyet

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • nonprofit szervezetek könyvelésében tapasztalat

Munkaidő: munkanapokon 8-16:30h

Munkavégzés helye: Bp. IX, Boráros tér

Bérezés: fix alapbér, negyedéves bónusz, BKK bérlet, cafeteria, céges telefon

Kezdés: megegyezés szerint, akár azonnal

Jelentkezés módja: Bérigényt is tartalmazó önéletrajzát e-mailben várjuk ado@ecomentor.hu. Kérjük, hogy pályázatában írjon egy Önt valamilyen módon jellemző jeligét is 😊 Köszönjük.

információ: 70 381 8141

Automatikus visszaigazoló levél:

Tisztelt Pályázó! Köszönjük, hogy elküldte jelentkezését. A pályázatokat folyamatosan dolgozzuk fel. Amennyiben önéletrajza alapján megfelel a pozícióra, telefonon vesszük fel Önnel a kapcsolatot. Információ: 06703818141 Mészáros Anita

megj: A pályázatokat kérjük, hogy erre a címre továbbítsák: ado@ecomentor.hu

ÁLLÁS LEJÁRT