JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA (80 látta)

IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA

“Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, energikus csapat tagja lenni?
Jelentkezz hozzánk ‘JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA’ munkakörbe!

A munkád során lehetőséged lesz:

•    Linux-alapú infrastruktúra üzemeltetésére és támogatására;
•    új rendszerek kialakításában való részvételre;
•   a napi ügyeleti teendők ellátására három műszakos munkarendben, Szegeden.

Mindenképpen jelentkezz az állásra, ha:

•    rendelkezel alap szintű Linux rendszerismerettel (preferáltan Debian);
•    nem okoz gondot az angol dokumentáció;
•    jó kommunikációs képességgel rendelkezel;
•    tudásvágyad csillapíthatatlan;

Örülünk, ha:

•    ismersz valamilyen script nyelvet (bash, perl);
•    láttál már TCP/IP hálózatot;
•    már rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal;
•    magabiztos hálózat ismeretekkel rendelkezel (IPv4, IPv6, routing);
•    van tapasztalatod a következőkkel: XenServer, Nagios, Zabbix, Postfix, Apache;

Tetszeni fog az új munkahelyed, mert:

•    fiatalos csapat tagja lehetsz (30 év az átlagéletkor);
•    a vállalat 16 éves stabil működése hosszú távú lehetőségeket kínál;
•    a változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik;
•    folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed;
•    mindig jó hangulatban dolgozunk;
•    változatos csapatépítő programokat szervezünk;
•    minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben;
•    korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre;
•   a pihenőszobában (Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok) bármikor kikapcsolódhatsz;
•   a légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen végezheted a munkád.

Küldd el fényképes önéletrajzod a job@ikron.hu e-mail címre és legyél Te is a csapatunk tagja!”