Junior beszerző (36 látta)

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Cégünk Veszprémi Központjába

Junior beszerző

kollégákat keresünk!

Feladatok:

  • A vállalat kereskedelmi tevékenységéhez kapcsolódó beszerzési feladatok ellátása, a hatékony működés biztosítása;
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás;
  • A meghatározott ár- és készletstratégia betartása
  • A készlet folyamatos ellenőrzése, kezelése, optimalizálása;
  • A vezetők folyamatos tájékoztatása, jelentések, beszámolók készítése meghatározott kulcsteljesítmény mutatók betartása;

Amit elvárunk:

  • Kereskedelmi végzettség;
  • Kereskedelmi területen szerzett 1-3 év tapasztalat;
  • Felhasználói szintű MS Office, kiemelt Excel és SAP ismeret;
  • Gyors munkatempó, precizitás, terhelhetőség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
  • Korszerű munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a következő linkre kattintva: