IT alkalmazásgazda (137 látta)

Magyarország
2019-02-11

Számítógépes alkalmazások üzemeltetési, felhasználó támogatási feladataira rész-, vagy teljes munkaidőben, részben távmunkára, munka-, vagy egyéb jogviszonyban munkatársakat keresünk.

Általános feladatok:

  • A felügyelete alá tartozó számítógépes alkalmazások szakértőjeként, az alkalmazások üzemeltetése, felhasználóinak támogatása a zavartalan és hatékony használatuk biztosítása és folyamatos továbbfejlesztése;

  • az alkalmazás telepítése, beállítása, paraméterezése, frissítése, a működésének folyamatos ellenőrzése a megfelelő működés biztosítása és a hibák kiszűrése érdekében, szükség esetén hibaelhárítás;

  • kb. 10 közeli-, távoli felhasználó menedzselése, felhasználói jogosultságok kiosztása, szoftverkezelés ellenőrzése és támogatása azok egyre hatékonyabb használata érdekében;

  • a felhasználók üzemeltetéssel kapcsolatos problémáinak megoldása, kérdéseinek megválaszolása;

  • a felhasználói kézikönyvek, alkalmazási segédletek, műszaki leírások és egyéb dokumentumok folyamatos tanulmányozása, alapos, mélyreható ismerete és ebből a felhasználóknak szükséges információk átadása, felhasználói dokumentációk készítése, GYIK, tudásbázis készítése, vezetése;

  • az alkalmazás használatának új felhasználók részére történő betanítása, rendszeres továbbképzések, tréningek tartása.

Alkalmazások:

  • amelyek közül egy, vagy több üzemeltetését, felügyeletét ajánljuk.

    • IBM Lotus Notes/Domino és a rajta futó alkalmazások;

    • IBM Lotus Designer;

    • Nagy Machinátor ERP rendszer;

    • WordPress weblap portál;

    • Moodle LMS;

    • RasPBX központ és VoIP telefonok;

    • desktop operációs rendszerek (Windows, CentOS, Fedora);

    • szerver operációs rendszer (Fedora);

    • virtuális gépek;

    • LibraOffice irodai programcsomag, sablonok, űrlapok tervezése, makrók, basic programozás.

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség;

  • az adott alkalmazás típus területén megbízható, jó szakmai felkészültség, a használatában szakmai tapasztalat, gyakorlatban is bizonyítható eredményesség;

  • nyitottság, önképzési képesség;

  • önállóság, kezdeményezőkészség, rendszer- és projektszemlélet;

  • jó dokumentációs készség, angol nyelvű szakmai dokumentáció megértése;

Munkavégzés:

  • helye: Nyíregyháza, egyes alkalmazásoknál távmunka lehetősége;

  • munkaidő rész-, vagy teljes a felügyelt alkalmazások számának függvényében;

  • juttatások: megállapodás szerint.

A jelentkezéseket a hr03[kukac]domino-mail.hu e-mail címre várjuk.

A pályázata tartalmazza:

  • a részletes fényképes önéletrajzát,

  • a végzettségét igazoló okiratok másolatát,

  • referencia munkák, eredmények bemutatását;

  • motivációs levelet.

ÁLLÁS LEJÁRT