IT alkalmazásgazda (118 látta)

Magyarország
2019-01-14

Számítógépes alkalmazások üzemeltetési, felhasználó támogatási feladataira rész-, vagy teljes munkaidőben, részben távmunkára, munka-, vagy egyéb jogviszonyban munkatársakat keresünk.

Általános feladatok:
– a felügyelete alá tartozó számítógépes alkalmazások üzemeltetése, felhasználóinak támogatása a zavartalan és hatékony használatuk biztosítása és folyamatos továbbfejlesztése
– az alkalmazás telepítése, beállítása, paraméterezése, frissítése, a működésének folyamatos ellenőrzése, biztosítása és szükség esetén hibaelhárítás
– kb. 10 közeli-, távoli felhasználó menedzselése, felhasználói jogosultságok kiosztása, szoftverkezelés ellenőrzése, támogatása
– a felhasználók üzemeltetéssel kapcsolatos problémáinak megoldása, kérdéseinek megválaszolása
– a felhasználói kézikönyvek, alkalmazási segédletek, műszaki leírások és egyéb dokumentumok folyamatos tanulmányozása, alapos, mélyreható ismerete és ebből a felhasználóknak szükséges információk átadása, felhasználói dokumentációk készítése, GYIK, tudásbázis készítése, vezetése
– az alkalmazás használatának új felhasználók részére történő betanítása, rendszeres továbbképzések, tréningek tartása

Alkalmazások:
amelyek közül egy, vagy több üzemeltetését, felügyeletét ajánljuk.
– IBM Lotus Notes/Domino és a rajta futó alkalmazások;
– IBM Lotus Designer;
– Nagy Machinátor ERP rendszer;
– WordPress weblap portál;
– Moodle LMS;
– RasPBX központ és VoIP telefonok;
– desktop operációs rendszerek (Windows, CentOS, Fedora);
– szerver operációs rendszer (Fedora);
– virtuális gépek;
– LibreOffice irodai programcsomag, sablonok, űrlapok tervezése, makrók, basic programozás.

Elvárások:
– középfokú iskolai végzettség
– az adott alkalmazás típus területén megbízható, jó szakmai felkészültség, a használatában szakmai tapasztalat, gyakorlatban is bizonyítható eredményesség
– nyitottság, önképzési képesség
– önállóság, kezdeményezőkészség, rendszer- és projektszemlélet
– jó dokumentációs készség, angol nyelvű szakmai dokumentáció megértése

Munkavégzés:
– helye: Nyíregyháza, egyes alkalmazásoknál távmunka lehetősége
– munkaidő rész-, vagy teljes a felügyelt alkalmazások számának függvényében
– juttatások: megállapodás szerint

A jelentkezéseket a hr03[kukac]domino-mail.hu e-mail címre várjuk.
A pályázata tartalmazza: a részletes fényképes önéletrajzát, a végzettségét igazoló okiratok másolatát, referencia munkák, eredmények bemutatását és motivációs levelét.

ÁLLÁS LEJÁRT