Irodavezető (72 látta)

Phantom Shopping több, mint egy munkahely!
Keressük új munkatársunkat irodavezetői pozícióra, budai, napfényes irodánkba.
Az ideális jelölt nyitott, kommunikatív, mosolygós és pozitív szemléletű, aki nem ijed meg a kihívásoktól, hanem a fejlődési lehetőséget látja benne.

Irodavezető

MILYEN FELADATAID LESZNEK?

  • Irodavezetés – iroda hatékony működésének fenntartása
  • Egyeztetés a könyveléssel, bérszámfejtéssel és a pénzügyi szolgáltatókkal: hó- és évvégi zárási feladatok támogatása
  • Kintlévőségek és kötelezettségek nyomonkövetése
  • Forint és deviza folyószámlák napi kezelése, számlák utalásának előkészítése, bankkal való kapcsolattartás
  • Bizonylatok, teljesítési igazolások adminisztrálása
  • Házipénztár kezelése, ellenőrzése
  • Cégvezető munkájának támogatása
  • Útnyilvántartások készítése
  • Pályázati anyagok összekészítése, adminisztrálása
  • Gamifikációs feladatokban való aktív részvétel

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNOD?

  • Egy igazán fiatalos, lendületes csapat tagja leszel
  • Modern irodai környezetben fogsz dolgozni: játékszobánkban Kinect, Xbox és csocsóasztal is található, színesek a falaink, zene szól egész nap, vannak kutyusaink és még szaunázni is lehet!
  • Havi egyszer Phunday-t tartunk – amikor nem a munkáé, hanem a szórakozásé a főszerep-, de a hónap többi részében is sok program vár Rád
  • Fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk Számodra
  • Hosszútávra tervezhetsz velünk!

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktív, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos szemléletmód

ELŐNYKÉNT VESSZÜK FIGYELEMBE:

  • Ha van saját autód, és vezetési gyakorlatod
  • Ha van angol nyelvtudásod

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, II. kerület

Bővebb információért pedig látogass el a Facebook, illetve az Instagram oldalunkra is!

Jelentkezéshez küldd el az önéletrajzodat nettó bérigényed megjelölésével a hr@phantomshopping.hu email címre, és legyél Te is a csapatunk tagja!