Irodavezető (73 látta)

Irodavezető

Budai dinamikusan fejlődő, igényes könyvelőirodába keresünk főállásba irodavezetőt.

Feladatok:

  • Beérkező e-mailek kezelése
  • Postai ügyintézés
  • Szerződések összeállítása és kezelése
  • Ajánlatkérések kezelése, ajánlatok kiküldése
  • Irodaszerek és reprezentációs termékek rendelése
  • Iroda rendben tartása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen, telefonon és írásban
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Könyvelő kollégák munkájának segítése
  • Számlázás
  • Beérkező és kimenő számlák nyilvántartása pénzügyi rendszerben
  • Kintlévőség nyomon követése
  • Nyilvántartások kezelése
  • Házi pénztár kezelése

Szakmai elvárások:

  • középfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • büntetlen előélet
  • megbízható felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • proaktív, nyugodt, rendszerető motivált személyiség, erős problémamegoldó készség
  • pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és fogalmazási készség

Előny:

  • Irodavezetői tapasztalat
  • Közgazdasági végzettség

Amit kínálunk:

  • Piaci szintű fizetés
  • Változatos, sokrétű feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Elkötelezett, lendületes, jó hangulatú csapat
  • Stabil hátterű, innovatív, hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nincs hétvégi munkavégzés

Referencia és ajánlólevél előny!

Kérjük írja meg fizetési igényét fényképes szakmai önéletrajzához és motivációs leveléhez csatoltan a klein.rita@konyveloiroda.hu címre !

ÁLLÁS LEJÁRT