Irodai ügyintéző és HR munkatárs (157 látta)

Irodai ügyintéző és HR munkatárs

FŐBB FELADATOK:

  • Telefonok kezelése, partnerek fogadása
  • Kapcsolattartás és ügyintézés partnerekkel, szolgáltatókkal, közüzemekkel, ügyvédekkel, hatóságokkal személyesen, telefonon és írásban (e-mail, postai levél)
  • Nyilvántartások vezetése, egyeztetés partnereinkkel személyesen, telefonon és levélben
  • Szerződések előkészítése
  • HR feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  •  Rutinos számítógép kezelés (Word, Excel)
  •  Önálló, pontos, precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés
  •  Problémamegoldó képesség
  •  Írásban és szóban egyaránt kiemelkedő kommunikációs képesség
  •  Legalább középfokú végzettség
  •  Irodai ügyintézőként szerzett néhány éves tapasztalat
  •  Bizalmas adatkezelés

ELŐNY:

  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Közigazgatásban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Havi fix jövedelem
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok / kommunikációképes szint
ÁLLÁS LEJÁRT