Irodai munkatárs azonnali kezdéssel! (49 látta)

szigetszentmiklós leshegy utca
2018-06-07

Irodakonténer szerelő csapatunkba keresünk adminisztrációs feladatok ellátására kollégákat!

Főbb feladatok:
– Megrendelések feldolgozása, időrend szerinti besorolása
– Internetes, telefonos ügyintézés, időpont egyeztetés
– Elvégzett munkák feljegyzése, rögzítése

Álláshoz tartozó elvárások:
– Minimum középiskolai végzettség (érettségi)
– Számítógép felhasználói szintű ismerete (World, Excel)
– Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság
– Önálló pontos, precíz munkavégzés

Előny, de nem feltétel:
– Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat.
– Műszaki végzettség.
– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
– stabil megbízható hosszútávú munkahely
– versenyképes alapbér
– azonnali kezdés
– teljes munkaidő

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehet fizetési igény megjelölésével.
Email: allas.container.service.team@gmail.com

Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós, Leshegy utca.

ÁLLÁS LEJÁRT