Irodai munka (121 látta)

A Mag-Log Transport Kft Maglód-i székhelyű magyar tulajdonú vállalkozás. Cégünk filozófiája ügyfélközpontú szemléletre épül. Csapatunk további fejlesztése érdekében pénzügyi asszisztenst keresünk!

FŐ FELADATOK: • a pénzügyi osztályra beérkező számlák, bizonylatok kezelése (érkeztetés, pénzügyi és „tartalmi” ellenőrzés, rögzítés az ügyviteli rendszerekbe, előkészítés a könyvelésre, utalások előkészítése) • Kimenő számlák előkészítése, készítése • Pénzügyi osztály adminisztratív támogatása, • Számla reklamációk intézése • Egyéb irodai adminisztratív feladatok

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: • Legalább középfokú végzettség • Angol nyelvtudás előny • Számítógépes ismeretek – MS Office • Logisztikai, szállítmányozási ismeretek – előny • Önálló, gyors munkavégzés, magas fokú precizitás, határidők betartása • Jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség • Megbízhatóság, döntésképesség és kreatív csapatban gondolkodás • Proaktív (előrelátóan cselekvő; felelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló mentalitás

AMIT KÍNÁLUNK: • Versenyképes bérezés • Modern, légkondicionált irodai körülmény • Fiatalos, lendületes csapat • Hosszú távú, biztos, stabil háttér • bejelentett munkaviszony

ÁLLÁS LEJÁRT