Irodai asszisztens (207 látta)

Budapesti mérnöki kereskedelmi cég keres tapasztalattal rendelkező munkatársat irodai asszisztensi munkakörbe.

Fényképes önéletrajzát az info@bestofkft.com címre kérjük megküldeni.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves irodai, titkársági gyakorlat
  • Magas szintű, stabil számítógépes ismeretek: Word, Excel, Outlook használata, Internet ismerete
  • Magas fokú precizitás, önálló munkavégzés
  • Üzleti világban elfogadott megjelenés

Előny:

  • Hasonló területen működő cégnél szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • Szállítmányozással kapcsolatos ismeretek
  • Kereskedelmi és/vagy közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Jogosítvány B kat.

Feladatok:

  • Általános titkársági feladatok ellátása, iroda napi működésének feladatai
  • Irodai ügyviteli folyamatok szervezése, levelezés bonyolítása (elektronikus és postai)
  • Cégvezetés munkájának segítése
  • Dokumentumok kezelése
  • Napi kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, szállítmányozókkal
  • Iroda zökkenőmentes működéséhez szükséges irodaszerek beszerzésének szervezése
  • Egyéb kisebb kiegészítő anyagok beszerzésének lebonyolítása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető
  • Szakmai asszisztens

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. kerület

Munkavégzés ideje:

  • Határozatlan idejű teljes- vagy esetleg részmunkaidőben

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőség
ÁLLÁS LEJÁRT