irodai asszisztens (107 látta)

Budapest XIV. kerület
2018-03-19

Haditechnikai cég keres irodai asszisztenst titkári feladatok ellátására heti 20 órában Budapestre a XIV. kerületbe. Diákok és kismamák jelentkezését is várjuk. Tapasztalat nem szükséges.

Elvárások:

  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban, felsőfokú nyelvtudás előny
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: e-mail, word, excel, fájlkezelés

Feladatok:

  • Fordítás/tolmácsolás
  • Kapcsolattartás partnerekkel és vevőkkel angol és magyar nyelven szóban és írásban (e-mailben, telefonon, telefaxon, postai úton és személyesen)
  • Pénz és kulcskezelés
  • Számlázás, készletkezelés
  • Árumegrendelés, bevételezés, selejtezés
  • Hivatali ügyintézés irodán kívül (posta, bank, állami hivatalok)
  • Személyi titkári feladtok ellátása (az vezető időbeosztása, megbeszéléseken tolmácsolás, munkájának segítése)

Kínál:

  • Rugalmas munkavégzés
  • Szabad hétvége
  • Versenyképes fizetés
  • Nyugodt, kellemes irodai környezet
ÁLLÁS LEJÁRT