Informatikus (tisztviselő) (105 látta)

2018.El.VI.A.89.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

a Pécsi Törvényszék elnöke pályázatot hirdet

informatikus (tisztviselő)

munkakör betöltésére.

Feladatok:

a Pécsi Törvényszék IT és telekommunikációs rendszereinek üzemeltetésében való részvétel

Linux szerverek, Windows (7;10) munkaállomások konfigurálása, telepítése

fizikai rendszerkörnyezet kiépítése, üzemeltetése,

az üzemeltetéssel kapcsolatos dokumentációs, szabályozási és ellenőrzési feladatok ellátása

IT biztonsági feladatok végrehajtása

A kinevezéshez szükséges feltételek:

szakirányú felsőfokú (BSC/MSC) iskolai végzettség

(OKJ-s végzettség, felsőfokú szakképesítés kizárt, csak egyetemi/főiskolai végzettség elfogadott)

magyar állampolgárság

cselekvőképesség

hatósági erkölcsi bizonyítvány a büntetlen előélet igazolására {Iasz.11.§ (4)-(5)}

Előnyt jelent:

költségvetési szervnél, vagy más munkáltatónál hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Elvárt egyéb kompetenciák:

önálló munkavégzés, ugyanakkor alkalmasság a csapatmunkára is, együttműködés

nagyfokú precizitás

rendszerszintű gondolkodás

lényeglátás, jó problémamegoldó képesség

terhelhetőség

felhasználó orientált szemléletmód

megbízhatóság

motiváltság és pozitív hozzáállás a feladatokhoz

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • részletes fényképes szakmai önéletrajzot, amely tartalmazza az eddigi munkaviszonyait, szolgálati és egyéb jogviszonyai pontos megnevezését, valamint időszakát (év, hónap, nap)
  • motivációs levelet
  • iskolai végzettségét igazoló okiratok másolatát
  • erkölcsi bizonyítványt (vagy igazolást az erkölcsi bizonyítvány igényléséről)

Bérezés:

A sikeres pályázó illetménye az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény (Iasz.) szerint kerül meghatározásra. Az illetmény összegéről a jelölteket a kiválasztási folyamat során, szóbeli meghallgatáson tájékoztatjuk.

A munkavégzés helye: Pécsi Törvényszék (Pécs, Rákóczi út 34.)

A pályázatok benyújtásának helye: ElnokPecsit@pecsit.birosag.hu

vagy

Pécsi Törvényszék Elnöki Titkárság (7623 Pécs, Rákóczi út 34. II. emelet 205.)