Informatikus, junior rendszergazda (143 látta)

Informatikus, junior rendszergazda

budapesti munkahelyre

Feladatok

  • Ügyfeleink Microsoft alapú informatikai rendszerének üzemeltetése
  • Felhasználók részére segítségnyújtás a hardver- és szoftvereszközök használatával kapcsolatban
  • Munkaállomások összeszerelése, karbantartása, javítása
  • Windows és irodai alkalmazások telepítése, beállítása
  • Alapvető Windows szerver üzemeltetési és támogatási feladatok ellátása
  • Adatmentések elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú tanulmányok
  • Képesség önállóan és csapatban való munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, önálló problémamegoldó képesség
  • Windows kliens, MS Office üzemeltetői ismeret
  • Alapszintű hálózati és hardver ismeretek
  • Alapszintű szakmai angol nyelvismeret

Előnyök

  • MS Windows szerver, Active Directory ismerete
  • MS SQL, Exchange ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó
  • Angol nyelv középszintű ismeret

Amit kínálunk

  • Pályakezdő részére betanítás
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Felelősségteljes munkakör
  • Tanulási lehetőség, szakmai előremenetel
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon, notebook és a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, és nettó fizetési igény megjelölését a it2020@andocsek.hu e-mail címre.

ÁLLÁS LEJÁRT