Informatikai alkalmazásgazda (214 látta)

Nyíregyháza, Debrecen
2021-06-08

Informatikai alkalmazásgazda

Számítógépes irodai alkalmazások üzemeltetési, felhasználó támogatási feladataira pedagógus végzettséggel rendelkezőmunkatársakat keresünk. Részben távmunka lehetséges.

Feladatok:

  • A szervezet által használt irodai számítógépes alkalmazások szakértőjeként, az alkalmazások üzemeltetése, felhasználóinak támogatása, azok hatékony használatának biztosítása érdekében;

  • az alkalmazás dokumentációinak folyamatos tanulmányozása, alapos, mélyreható ismerete, tesztelése;

  • a felhasználóknak szükséges információk átadása, felhasználói dokumentációk, GYIK, tudásbázis készítése, vezetése;

  • help-desk feladatok;

  • kapcsolattartás a magasabb szintű támogatóval;

  • az új felhasználók részére történő betanítás, rendszeres továbbképzések, tréningek tartása.

Elvárások:

  • bármilyen pedagógus végzettség;

  • irodai számítógépes alkalmazás (Office, iktató-, könyvtári-, vállalatirányítási rendszer, stb.) valamelyikének ismerete;

  • problémamegoldó és dokumentációs készség;

  • a folyamatos önképzés igénye és képessége;

  • jó kommunikációs és tréneri képesség.

Lehetőségek, juttatások:

  • a munkavégzés helye: Nyíregyháza, részben távmunka lehetősége;

  • rugalmas munkaidő beosztás;

  • munkaidő: megállapodás szerint teljes, vagy részmunkaidő;

  • alapbér: pedagógus besorolás szerint;

  • bérpótlék: a teljesítménnyel, hatékonysággal arányosan;

  • munkába járási költségtérítés.

ÁLLÁS LEJÁRT