Igazgatói asszisztens (673 látta)

1033 Budapest Kórház utca 6-12
2018-05-17

Leendő munkatársunk feladata cégünk budapesti irodájában titkárnői, személyi asszisztensi feladatok ellátása

Ideális jelölt az, aki már tapasztalatot szerzett hasonló munkakörben, nem riad vissza az önálló, felelősségteljes munkavégzéstől és motiválja egy tervező cég működésében és sikereiben való részvétel.

Leendő munkatársunk feladatai:
Munkahelyi vezető szakmai tevékenységével kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
Belső nyilvántartások vezetése, adminisztratív, dokumentációs feladatok elvégzése
Szervezői feladatok ellátása
Kapcsolattartás munkatársakkal, ügyfelekkel, partnerekkel, külső szervezetekkel
Adminisztratív segítségnyújtás a vezetőnek, munkatársaknak, ügyfeleknek

Akit keresünk:
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet)
Tapasztalat hasonló munkakörben.
Segítőkész hozzáállás, együttműködési készség
Megoldás orientáltság, gyors problémamegoldó készség
Önállóság
Rugalmasság

Előny:
Alapfokú angol nyelvtudás előny

Bérigény megjelőlése

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület Kórház utca 6-12. Glob3 irodaház

Azonnali munkakezdés

Nincs most ideje?
Küldjön emlékeztetőt a postaládájába